Најновије вести
четвртак, 26 март 2020

За родитеље будућих првака

Драги родитељи будућих првака,услед проглашења ванредног стања, стопиран је и упис деце у школу.
понедељак, 16 март 2020

Обавештење за родитеље

Обавештење за родитеље - Настава на даљину
Поштовани родитељи,Како бисмо умањили ризик од појаве вируса корона обавештавам вас о мерама које школа предузима и које ће у наредном периоду…
Друго полугодиштеРаспоред писмених и контролних задатака 2019/20.
Драги будући прваци и поштовани родитељи, наша школа отвара широм своја врата у суботу 7. марта у 11 часова.

Ритмичка игра чашама

Музичка радионица ОШ Скадарлија, одржана у петак, 14. фебруара, окупила је децу узраста од 4. до 7. разреда.

ЗИМСКО ПОСМАТРАЊЕ ПТИЦА

Биолошки мини семинар-радионица окупио је ученике од 5.-7..разреда.

Направи свој вулкан

Геогфафија радионица: Направи свој вулкан

Школска сценска расвета

На радионици Школска сценска расвета, ученици су се упознали са школском расветом.
четвртак, 13 фебруар 2020

Kвиз из српског језика

Kвиз из српског језика и књижевности за ученике од петог до осмог разреда.

Програмирање

Радионица: Програмирање

Kалиграфија

Датум: 11. И 12.2.2020.Радионица: Kалиграфија
Датум: 12.2.2020.Назив радионице: Да ли струја струји кроз воће и поврће
среда, 12 фебруар 2020

Радионица ,,Приче о речима"

Танграм је древна кинеска математичка слагалица, која развија логику, креативност, пажњу и стрпљење.

ИЗВЕШТАЈ СА ОРИГАМИ РАДИОНИЦЕ

РАДИОНИЦА ОДРЖАНА 3. ФЕБРУАРА 2020. ОД 11:30 – 13:00