уторак, 16 јун 2015

ЛИФТ НИЈЕ ИГРАЧКА

Завршна представа у ОШ „Скадарлија“, 11. 6. 2015. год.

Јунаци представе “Лифт није играчка” Вила Лифтила, Марко, Сања и Мајстор Јоца испратили су ученике основних школа на заслужени распуст.

У Основној школи „ Скадарлија“ на општини Стари град данас је одржана завршна представа „Лифт није играчка“ у школској 2014/15. години.

Овом представом Јавно предузеће „Градско стамбено“ обележило је крај сезоне дружења са ученицима основних школа и позвало их на дружење следеће школске године. Заједно са ученицима наше школе представу су пратили и, наши драги гости, предшколсци вртрића „Лола“, и на тај начин стекли потребна знања о правилној употреби лифта.

Представом је промовисана безбедност најмлађих школараца са циљем подизања њихове свести о правилној употреби лифта и стицању потребних знанај о култури становања.

Након одигране представе поклоне су ученицима уручили директор Градског стамбеног предузећа Никола Ковачевић, као и заменик директора Небојша Стојановић.