Турнир у рукомету

23.маја у оквиру активности поводом Дана школе одржан је турнир у рукомету.

Наши ђаци од 1-4 разреда , који су целе године тренирали су одиграли пријатељски турнир. На крају утакмице сви играчи су се даље дружили и сладили у зборници. Делић атмосфере погледајте на фотографијама.

ФОТО КОНКУРС МАЈ 2018. „МОЈ ГРАД“

У оквиру недеље прославе Дана школе четврти пут је организован фото конкурс.

Овогодишња  тема  конкурса била је „Мој град“. Тема је привукла 20 учесника са више од 60 фотографија.

Од осам награђених фотографија, три су добиле прву награду.

Аутори ових фотографија су Бранко Блажевић VI2, Јана Вујисић IV1   и Дрина Ивошевић III1. Школа је наградила све учеснике конкурса. Најбоље фотографије красиће хол школе до следећег конкурса.

ЧЕСТИТАМО!

TРАДИЦИОНАЛНА ИЗЛОЖБА КУЋНИХ ЉУБИМАЦА

Једна од активности у току маја месеца везана за прославу Дана школа је и наша традиционална Изложба кућних qубимаца.

И ове године иживали смо са преко 30 животиња. Циљ овог догађаја је дружење , а награде које су подељене су симболичне.