Иако нас је пандемија прекинула, наши ученици су ипак успели да покажу своја знања на неким такмичењима. Са поносом вас обавештавамо о томе шта су постигли!

Физичко и здравствено васпитање

ТАКМИЧЕЊЕ
У ПЛИВАЊУ
ГРАД

ОСВОЈЕНО ПРВО МЕСТО 50м КРАУЛ,МАТЕА КНЕЖЕВИЋ,
МИА МАНОЛА ,3 МЕСТО
КРАУЛ,Катарина Ћоровић,3.место краул

ТАКМИЧЕЊЕ У
КОШАРЦИ
ОПШТИНСКО

СПИСАК УЧЕНИЦА
5-6 РАЗРЕД
3.МЕСТО НА ОПШТИНИ
Ања Новаковић,Маринела Бијелић,Сандра Пашић,Лара Пејовић,Ана Неговановић

Такмичење
У ОДБОЈЦИ
ОПШТИНСКО

СПИСАК УЧЕНИКА 7-8 РАЗРЕД
3.МЕСТО,пехар,медаље
Лав Возлић,Урош Малешић,Вања Радевић,Игор Мојсин,Андрија Кујунџић,Угљеша Мартиновски

Такмичење
У ОДБОЈЦИ

СПИСАК УЧЕНИЦА 5-6 РАЗРЕД
2.МЕСТО
Гала Дамјановић,Кристина Танасијевић,Лара Пејовић,Ања Новаковић,Дијана Таменковић,Сандра Пашић,Маринела Бијелић

Такмичење
У ОДБОЈЦИ
ОПШТИНСКО

СПИСАК
УЧЕНИКА 5-6 РАЗРЕД
2.МЕСТО,пехар,медаље
Пиваш Огњен,Тадија Илић,
Немања Маљковић,Марко Петровић,Вук Марковић,Матео Соссо,Аљоша Мрдаковић

Такмичење
У рукомету
Општинско

Списак ученика 5/6 разред,
2.место
Матија Поповић,Аљоша Мрдаковић,Марко Петровић,Пиваш Огњен ,Немања Маљковић,Марко Мудрић,Растко Вуковић,Денис Сулејман

Такмичење
У рукомету
Општинско

Дечаци 7/8
2.место
Лав Возлић,Игор Мојсин,Угљеша Мартиновски,Огњен Медурић,
Вања Радевић,Андрија Кујунџић,Урош Малешић

Такмичење
У рукомету
општинско

Девојчице7/8
3.место
Дора Вранковић,Миа Росић Манола,Сара Путниковић,Миња Дракуловић,Дарија Бојић,Милица Лапић,ЕленаЂорђевић,Соња Младеновић

Математика

Општинско

 

1.

2.

3.

III

Маша Благојевић 3-1

Милица Првановић 3-1
Калина Томић 3-2

 

IV

Угљеша Смиљанић 4-3

 

Ана Лазаревић 4-1
Максимовски Лука 4-2

V

 

Николић Ана 5-1
Пејовић Реља 5-3

 

VI

 

 

Лара Пејовић 6-1

VIII

 

 

Томић Андреј 8-1

Градско
Реља Пејовић 5-3, похвала

Физика

 

1.

2.

3.

VI

 

Анастасија Вујановић 6-2
Растко Вуковић 6-1

Огњен Пиваш 6-3
Матија Поповић 6-3

VII

 

Лара Мијачић 7-2

 

VIII

 

Михаjло Савић 8-2

 

Хемија

Тамара Филиповић 7-2, 3.место, општинско такмичење

Српски језик – књижевна олимпијада

Пласман на градско такмичење:
Сара Мијачић 7-2
Јован Ђорђевић 8-2

Француски језик

 

Општинско

Градско

Дора Вранковић 8-1

1. место

2.место

Енглески језик

 

Општинско

Градско

Дора Вранковић 8-1

2 .место

2. место

Историја

Марко Џолић 6-2,  1.место, општинско такмичење

Пријатељи деце

Ликовни конкурс
Јелена Лазаревић 4-1, 2.место
Емилија Вујановић 2-2, 2.место
Литерарни конкурс
Ана Лазаревић 4-1, 2.место
Песнички сусрети
Ана Лазаревић, 2.место
Дрина Ивошевић 5-2, 2.место
Никола Ђорђевић 8-2, 3.место
Најраспеваније одељење
одељење 4-2 , 3.место

Мислиша

Сладоје Дамјан 2-3, 3. награда
Сергеј Варинац 2-1, похвала
Перишић Анастасија 2-2, похвала
Дамјан Ђокић 2-3, похвала
Сташа Покорник 2-3, похвала
Калина Томић 3-2, 1.награда
Милица Првановић 3-1, 3.награда
Реља Пејовић 5-3, похвала
Андреј Томић 8-1, похвала