МАТЕМАТИКА

Име и презиме

Општинско

Градско

Сташа Покорник 3-3

2. место

 

Анастасија Пешић 3-2

3.место

 

Дамјан Сладоје 3-3

3. место

 

Сава Дудић 3-2

похвала

 

Димитрије Цвејић 3-2

похвала

 

Емилија Вујановић 3-2

похвала

 

Калина Томић 4-2

1.место

2.место

Анастасија Тешић 4-1

3.место

 

Андреј Ђошовић 4-3

похвала

 

Угљеша Смиљанић 5-3

3.место

 

Реља Пејовић 6-3

1.место

1.место

Хана Хуберт 6-3

2.место

 

Лара Пејовић 7-1

1.место

 

Анастасија Вујановић 7-2

3.место

похвала

 

ФИЗИКА

Име и презиме

Општинско

Ана Николић 6-1

1.место

Ања Милутиновић 6-1

1.место

Хана Хуберт 6-3

1.место

Анастасија Вујановић 7-2

1.место

Огњен Пиваш 7-3

3.место

Лара Мијачић 8-2

3.место

Јана Вујусић 7-1

похвала

 

ФИЗИЧКО ВАСПИТАЊЕ

Име и презиме

Општинско

Градско

Републичко

Матеа Кнежевић 5-3 (пливање)

 

1.место

2.место

Василије Лазаревић 1-1 (скијање)

 

 

1.место

Јелена Лазаревић 5-1 (скијање)

 

 

3.место

Теона Јовановић 3-2 (стрешаљтво)

 

3.место

 

Хана Лимић 5-3 (уметничко пливање)

 

2.место

3.место

Лара Лимић 5-3 (уметничко пливање)

 

2.место

3.место

Рукомет – дечаци, 7. и 8. разред

2.место

 

 

Фудбал – дечаци, 7. и 8. разред

2.место

 

 

Кошарка - девојчице, 7. и 8. разред

2. место

   

Рукомет - дечаци, 5. и 6. разред

1. место

   

Кошарка - девојчице, 5. и 6. разред

1. место

   

Кошарка - дечаци, 5. и 6. разред

3. место

   

 

Општинско такмичење Старог града за дечаке 5/6 разреда је одржано у СЦ „Милан Гале Мушкатировић“, 25.5.2021.године. Екипа у саставу: Виктор Спалевић 5/3, Угљеша Смиљанић 5/3, Лука Васић 6/2, Лука Јовичић 6/2, Младен Шиљковић 6/2, Алекса Табачки 6/1, Алекса Кртинић 6/2 је освојила треће место у општини.

Кошаркашка екипа девојчица 5/6 разреда у саставу : Елена Марковић 6/3, Хана Хуберт 6/3, Катарина Ћоровић 6/3, Мила Јовановић 6/1, Нађа Поповић 6/1, Вида Брезовац 6/3 су освојиле прво место у општини.

 

ХЕМИЈА

Име и презиме

Општинско

Огњен Пиваш 7-3

похвала

Матија Поповић 7-3

похвала

 

ЛИКОВНО ВАСПИТАЊЕ

Име и презиме

Општинско

Градско

Емилија Вујановић 3-2 (карикатура)

3.место

2.место

 

СРПСКИ ЈЕЗИК

Име и презиме

Општинско

Марија Крстевски 4-3 (рецитатори)

3.место

Зоја Јанковић 6-1(рецитатори)

3.место

Александар Бранковић 8-1 (граматика)

3.место

 

 ШАХ

Име и презиме Општинско
Лазар Петровић 3. место
Јован Петронијевић 1. место
Данило Пантић 2. место
Иван Здјелар 2. место
Угљеша Смиљанић  1. место
Гаврило Грујић 1. место
Никола Јовановић 2. место
Миња Ећимовић 1. место
Емилија Вујановић 1. место
Теа Пантић 2. место
Андреа Раденковић 4. место
Дуња Бајовић 1. место
Лара Маринковић 2. место
Анастасија Вујановић 1. место

Екипно - састав: Гаврило Грујић, Никола Јовановић, Анастасија Вујановић,

Угљеша Смиљанић, Дуња Бајовић, Лара Маринковић.

3. место