Са поносом вам представљамо резултате такмичења за школску 2016/2017. годину

 

Предмет

Име и презиме
детета

Општинско
такмичење

Градско
такмичење

Републичко такмичење

Физика

Симона Ђоковић VI-1 (100 бд.)
Иван Покорник VI-2
Јања Лимић VI-1
Лазар Маринковић VI-1
Лазар Бојић VI-1
Лана Ђоковић VII-3
Милош Тадић VII-1
Викторија Максимовска VII-3
Милица Тадић VI-1 

1. место
2. место
2. место
2. место
Похвала
1. место
2. место
3. место
3.место

3. место
2. место
2. место

 

3. место

 
3. место
Похвала

Енглески
језик

Младен Ратковић VIII-3
Страхиња Јанковић VIII-1
Стефан Милошевић VIII-2

 

2.место
2.место
3.место

 

 

 

 

 

 

Хемија

Викторија МаксимовскаVII-3
Лана Ђоковић VII-3

2. место
2. место

 

 

Српски
језик

Милица Милошевић V-1
Лојовић Андреј V-1
Мила Филиповић III-3,
рецитатори
Јована Петровић VIII-1,
песнички сусрети
Јања Лимић VI-1,
литерарни конкурс
Софија Виловски VI-1,
литерарни конкурс
Анастасија Вујановић III-2,
литерарни конкурс
Леонора лековић III-2,
литерарни конкурс

2.место
2.место
2.место

2.место

3.место

3.место

2.место

3.место

2. место
1. место (100 бд.)

 

Историја

Андреј Лојовић V-1
Олга Јечменица VI-1
Иван Покорник VI-2
Симонида Јекић VI-2
Петар Младеновић VIII-1
Јован Ђорђевић VIII-1
Никола Ристановић VIII-1
Марко Живановић VIII-1
Драгана Раковић VIII-1
Младен Ратковић VIII-3

3. место
3. место
3. место
3. место
3. место
1. место
3. место
3. место
3. место
3. место

 2.место

 3.место

 

Математика

Лојовић Лана III-3
Вујановић Анастасија III-2
Пиваш Огњен III-3
Вук Марковић III-3
Гала Дамјановић III-3
Бајовић Гаврило III-2
Бранковић Владимир IV-1 (100 бд.)
Бранковић Александар IV-1
Ракић Емилија IV-1
Миа Мартиновић 
Росић Миа IV-2
Милица Милошевић V-1
Томић Андреј V-1
Тадић Милица VI-1
Ристановић Драгослав V-2
Покорник Иван VI-2 (100 бд.)
Јекић Симонида VI-2
Маринковић Лазар VI-1
Тадић Милош VII-1
Ристановић Никола VIII-1

2. место
3. место
Похвала
Похвала
Похвала
Похвала
1. место
2. место
2. место
3. место
Похвала
2. место
3. место
Похвала
Похвала
1. место
2. место
2. место
3. место
Похвала







1.место (100 бд.)
Похвала
Похвала



1.место

1.место (100 бд.)

 

Мислиша        

Биологија

Јована Мијушковић VI-1

 1. место

 1. место

 

Географија

 Најма Зурапи VIII-3

 3. место

 

 

ТиО

Олга Јечменица VI-1
Шикуљак Сара V-2
Лапић Милица V-2

2. место
3. место
3. место

 

 

Шта знам
о саобраћају

Екипа 1:

Лав Возлић V-2
Николина Јовановић VI-1
Бранко Блажевић V-2
Милица Лапић V-2

Екипа 2:

Макс Матутиновић VI-1
Лазар Маринковић VI-1
Софија Виловски VI-1
Ања Рoгановић VI-1

 1.место и пласман на градско такмичење Возлић и Јовановић

1.место и пласман на градско такмичење Матутиновић и Маринковић

   

Ликовна
култура

 

 

 

 

Физичко
васпитање

5-6 разред

дечаци, Белић Немања,Бојић Лазар,Дамјановић Вито МаринковићЛазар,Петровић Огњен,Костов Дрндарски Леон - кошарка

2.место

 

 

5-6 разред

Девијчице, Лимић Јања,Ереш Сара, Рогановић Ања,Дрињаковић Ива,Јовановић Малена,Сара Максимовић,Стевановић Јелена - кошарка

2.место

7-8 разред

Девојчице, кошарка

3.место

7-8 разред

Дечаци, Росић Стефан,Сошић Марко, Милошевић Стефан,Ђорђе Кујунџић,ПетарМладеновић, Никола Ристановић,Милош Михајловић,Матеја Недељковић,Андрија Станковић,Алекса Јокић – одбојка

3.место

5-6 разред

Девојчице, Дарија Бојић,ЛапићМилица, Младеновић Соња,Бешлија Ена,Рогановић Ања,Тадић Милица,Максимовић Сара, СтевановићЈелена,Јовановић Малена,Дрињаковић Ива – одбојка

2.место

5-6 разред

Дечаци, Баић Алекса,Јеремић Андрија,Нам Александар, Спасић Марко,Белић Немања,Бојић Лазар,Новески Јован,Маринковић Лазар, Дамјановић Вито – одбојка

2.место

7-8 разред

Девојчице, Бабић Драгана,Алексић Андреа,Станковић Јована, Јевтић Ивона, Шпорчић Дора,Ћурчић Оливера - фудбал

1.место

5-6 разред

Дечаци, Баић Алекса,Јеремић Андреја,Маринковић Лазар, Возлић Лав,Мартиновски Угљеша, Кујунџић Андрија - фудбал

2.место

7,8 разред дечаци

Милошевић Стефан,Ђорђе, Кујунџић,Вулетић Василије, Мохора Алекса, Росић Стефан, Аврамовић Григорије, Бркић Огњен, Сошић Марко- рукомет

3. место

5,6 разред девојчице

Јовановић Малена Ереш Сара, Максимовић Сара, Стевановић Јелена, Лимић Јања, Бешлија Ена, Ива

Дрињаковић, Рогановић Ања- рукомет

2.место

5,6 разред дечаци

Петровић Огњен, Јеремић Андрија, Баић Алекса, Боић Лазар, Белић Немања, Возлић Лав, Маринковић Лазар, Мартиновски Угљеша- рукомет

2.место

7,8 разред девојчице

Ђурчић Оливера, Бабић Драгана, Трговчевић Ина, Алексић Андреа, Јевтић Ивона, Марјановић Христина, Станковић Јована- рукомет

2.место

Музичка
култура

Тара Вујисић I-1
Лука Ћалић III-2
Јована Костић III-2
Тара Босић Терули III-2
Анастасија Вујановић III-2 
Тара Биљић III-3
Марко Госта V-2 
Марко Госта V-2
Мика Слатинац V-2
Дора Вранковић V-1
Соња Младеновић V-1
Софија Виловски VI-1
Марко Спасић VI-2
Маја Јовановић VI-2
Василиса Пјевовић VII-2
Милица Илић VII-2
Петар Младеновић VIII-1
Маргарета Хрјешик VIII-1
Исидора Вукашиновић VIII-1
Немања Белић VI-1
Марко Спасић VI-2
Јована Станковић VII- 3
Милица Илић VII-2

најраспеваније одељење III-2

1. место
1. место
1. место
2. место
2. место
2. место
3. место
1. место
1. место
1. место
1. место
1. место
1. место
1. место
1. место
1. место
1. место
1. место
1. место
2. место
2. место
2. место
2. место

3. место

2. место
1. место





1. место


1. место


1. место

2.место
1.место
2.место



1.место
2.место

1.место
1.место
2.место
3.место

1.место
1.место

1.место

Шах Хана Хуберт II-3
Анастасија Вујановић III-2
  1.место
3.место
 
Црвени крст IV. разред 2.место