петак, 03 јануар 2020

СВАКО ИМА СВОЈУ ДУГУ

ПРОЈЕКАТ НОСИ НАЗИВ ,,СВАКО ИМА СВОЈУ ДУГУ“ ГДЕ ЈЕ ДУГА ПОСМАТРАНА КАО ЈЕДНА ОД НАЈЛЕПШИХ ПРИРОДНИХ ПОЈАВА, А РАД ЈЕ ЗАСНОВАН У КОРЕЛАЦИЈИ СА СРПСКИМ ЈЕЗИКОМ И КЊИЖЕВНОШЋУ, СВЕТОМ ОКО НАС, ЛИКОВНОМ И МУЗИЧКОМ КУЛТУРОМ, ЕНГЛЕСКИМ ЈЕЗИКОМ, ГРАЂАНСКИМ ВАСПИТАЊЕМ, ЧАСОМ ОДЕЉЕНСКОГ СТАРЕШИНЕ, УМЕТНИЧКОМ СЕКЦИЈОМ, УЗ КОРИШЋЕЊЕ ИКТ, КОЈА ЈЕ ОБАВЕЗНА, КАО И ПРОДУКТИ – ДУГЕ, ЦРТЕЖИ, ФОТОГРАФИЈЕ, ЦВЕТНА ЛИВАДА...

субота, 28 децембар 2019

ПРЕД МИРОСЛАВЉЕВИМ ЈЕВАНЂЕЉЕМ

Дана, 27. 12. 2019, ученици ОШ,,Скадарлија", у пратњи својих наставница, посетили су Народини музеј.

МОЈ ДНЕВНИК

На часовима Пројектне наставе другаци настављају са започетим пројектом МОЈ ДНЕВНИК.

ДИГИТАЛНИ ДРУГАЦИ

У оквиру новог школског предмета Пројектна настава, другаци су успешно реализовали пројекат ДИГИТАЛНЕ ПРИЧЕ И БАСНЕ.

БИК И ЗЕЦ

ДРУГАЦИ ЧИТАЈУ

Кроз часове Пројектне наставе другаци и ове школске године настављају са неговањем читалачких навика и љубави према књизи и читању.

У свечаној сали основне школе „Скадарлија“ у Београду је 18. децембра 2019. године одржана представа поводом Божића и Нове године ученика Грчке школе.

Страна 1 од 42