Super User

Super User

Аутобуски превоз за ученике и наставнике који иду на градско такмичење из математике је договорен.

Поштовани родитељи,

И следеће школске године се наставља пројекат бесплатних уџбеника.

понедељак, 11 март 2019

Резултати са такмичења

ПРЕДМЕТ

ИМЕ ДЕТЕТА

ОПШТИНСКО

ГРАДСКО

РЕПУБЛИЧКО

ФРАНЦУСКИ ЈЕЗИК

Симонида Јекић 8-2
Симона Ђоковић 8-1

3.место
3.место

3.место

 

ФИЗИКА

Бранковић Владимир 6-1

Марија Михајловић 6-2
Лојовић Андреј 7-1
Лазар Маринковић 8-1

1.место (100 бодова)
2.место
2.место
2.место

1.место

1.место

3.место

1.место

2.место

ЕНГЛЕСКИ ЈЕЗИК

Симонида Јекић 8-2

2.место

/

/

ИСТОРИЈА

Никола Ђорђевић
Марко Џолић 5-2
Вито Дамјановић 8-1 (мах бодова)
Ања Рогановић 8-1

1.место
3.место
1.место
1.место

2.место

2.место

ГЕОГРАФИЈА

Андреј Лојовић 7-1
Никола Ђорђевић 7-2

1.место
2.место

1.место
3.место

 

МАТЕМАТИКА

Смиљанић Угљеша 3-3
Јелена Лазаревић 3-1
Ана Лазаревић 3-1
Софија Короткаја 3-1
Никола Амповски 3-1
Ребека Ражнатовић 3-2
Смоловић Лука 4-1
Хана Хуберт 4-3
Реља Пејовић 4-3
Лара Пејовић 5-1
Владимир Бранковић 6-1
Марија Михајловић 6-2
Александар Бранковић 6-1
Лазар Маринковић 8-1

1.место
3.место
Похвала
Похвала
Похвала
Похвала
1.мести
3.место
Похвала 
1.место
1.место
1.место
2.место
3.место

 

 

 

 

 

2.место
1.место
2.место

 

 

 

 

 

3.место
Похвала 

СРПСКИ ЈЕЗИК

Никола Ђорђевић 7-2
Ања Рогановић 8-1
Милица Тадић 8-1
Лара Пејовић 5-1
Гаврило Бајовић 5-2
Вук Марковић 5-3
Андреј Лојовић 7-1
Олга Јечменица 8-1
Емилија Ракић 6-1
Марија Михајловић 6-2
Никола Ђорђевић, литер.конкурс
Арсеније Арсић 8-3, рецитатори

2.место
3.место
3.место
2.место
1.место
2.место
2.место
3.место
1.место
2.место
3.место
3.место

2.место

2.место

1.место
2.место

3.место

Похвала 

БИОЛОГИЈА

Симонида Јекић 8-2

2.место

2.место

 

МУЗИЧКА КУЛТУРА

Богдан Белић 2-2
Јана Петровић 5-1
Страхиња Белић 5-3
Анастасија Вујановић 5-2
Гаврило Бајовић 5-2
Павле Перишић 5-2
Соња Младеновић 7-1
Вида Марјановић 8-1
Марко Госта 7-2
Марко Спасић 8-2
Маја Јовановић 8-2
Дора Вранковић 7-1
Дора Вранковић и Соња Младеновић 7-1
Маја Јовановић и Марко Спасић 8-2

1.место
2.место
1.место
2.место
2.место
2.место
1.место
1.место
1.место
1.место
1.место
1.место
1.место
1.место

3.место

 

 

 

1.место

 
1.место
1.место
1.место

 

/

ФИЗИЧКО ВАСПИТАЊЕ

Кошарка-НемањаБелић 8/1, Лазар Маринковић 8/1, Андреј Јанковић 8/3, Андрија Јеремић 8/2, Андрија Кујунџић 7/1, Огњен Медурин 7/1, Лав Возлић7/2, Урош Малешић 7/, УгљешаМартиновски 7/1

3.место

 

 
Рукомет -Огњен Пиваш 5/3, Павле Анђелковић 6/1, Андрија Мараш 6/1, Вукашин Обрадовић 6/1, Марко Петровић 5/3, Тадија Илић 5/2, Гаврило Грујић 6/2 и Матеја Каранац 6/2.

2.место

   
Рукомет -Милош Милошевић 8/1, Немања Белић 8/1, Лазар Бојић 8/1, Лазар Маринковић 8/1, Арсеније Арсић 8/3, Андрија Јанковић 8/1, Лав Возлић 7/2, Угљеша Мартиновски 7/1, АндријаКујунџић 7/1.

1.место

   
Пливање
МиаРосићМанола, 6/2,пливала је 50м краул
  1.место  
Џудо- Аљоша Мрдаковић   3.место 3.место
Mали фудбал
Бојић Лазар,Арсеније Арсић, Бајић Алекса, Новески Јован, Милош Милошевић, Лазар Маринковић, Возлић Лав, Лалошевић Лазар.

2.место

   
Одбојка
Јелена Стевановић, 8/2;Милица Тадић, 8/1;Ања Рогановић, 8/1;Дарија Бојић,7/2; Миња Дракуловић,7/2; Милица Радовановић 7/2.

1.место

   
Староградске олимпијске игре      
Одбојка -ТадићМилица, СтевановићЈелена, РогановићАња, БојићДарија, Радовановић Милица, Дракуловић Миња, Бојић Лазар,
Спасић Марко, Леон Дрндарски Костов

1.место

   
Мали фудбал - Арсеније Арсић, Бајић Алекса, Новески Јован, Милош Милошевић, Маринковић Лазар, Возлић Лав, Лалошевић Лазар 3.место    
Кошарка - Бели Немања, Бојић Лазар, Александар Нам, Леон Дрндарски Костов, Кујунџић Андрија) 1.место    

ШАХ

Екипно:
Maрко Париповић 6/2
Гаврило Грујић 6/2
Никола Јовановић 6/1
Хана Хуберт 4/2
Дуња Бајовић 3/2
Угљеша Смиљанић 3/1
Ивошевић Дрина 4.разред
Вујановић Анастасија 5.разред

 

1.место

/

/

Ученици наше школе присуствовали су радионицама под називом „Покрени се, пронађи свој пут“.

Друго полугодиште    

петак, 01 март 2019

Сајам средњих школа

Kанцеларија за младе општине Стари град организује по други пут " Сајам средњих школа" са циљем да помогне ученицима осмих разреда при њиховом будућем избору.

недеља, 17 фебруар 2019

Три пута мери, колаче спреми

Друга недеља распуста за десетак ученика виших разреда наше школе, почела је слатко.