Општинско такмичење - МАТЕМАТИКА, 20. 2. 2022.

 

ТРЕЋИ РАЗРЕД :

Уна  Лакић

Прво место

 

Ђорђе  Милутиновић

Похвала

 

Михаило  Станковски

Похвала

 

 

ЧЕТВРТИ РАЗРЕД :

Димитрије  Цвејић

Похвала

 

 

ПЕТИ  РАЗРЕД :

Калина  Томић

Прво место

Пласман на градско

Леон  Љајић

Треће место

Пласман на градско

Маша  Благојевић

Треће место

Пласман на градско

 

ШЕСТИ  РАЗРЕД :

Угљеша   Смиљанић

Друго  место

Пласман на градско

 

СЕДМИ РАЗРЕД :

Ана  Николић

Прво место

Пласман на градско

Хуберт  Хана

Друго место

Пласман на градско

 

ОСМИ  РАЗРЕД :

Анастасија  Вујановић

Друго место

Пласман на градско

Лара  Пејовић

Треће место

Пласман на градско

 На Општинском такмичењу учествовала су 22 такмичара.

 

ГРАДСКО (окружно) такмичење - МАТЕМАТИКА, 12. 3. 2022.

 

  1. разред : Маша Благојевић .................. 2. место
  2. разред : Угљеша Смиљанић ...............3. место
  3. разред: Хана Хуберт ........................... похвала
  4. разред : Лара Пејовић ......................3. место

                                                                                                    Актив математике

 

Општинско такмичење из физике

6. разред
Угљеша Смиљанић - прво место
Никола Амповски - прво место
Дуња Лапић - треће место
 
7. разред
Ана Николић - прво место
Хана Хуберт - прво место
Ања Милутиновић - друго место
Катарина Благојевић - похвала 
 
8. разред
Анастасија Вујановић - прво место
Растко Вуковић - треће место
Гаврило Бајовић - треће место
 
ГРАДСКО ТАКМИЧЕЊЕ - ФИЗИКА
Хана Хуберт - прво место
Ана Николић - друго место
Угљеша Смиљанић - друго место
 
РЕПУБЛИЧКО ТАКМИЧЕЊЕ - ФИЗИКА
Хана Хуберт - прво место
Угљеша Смиљанић - друго место
 
 

Општинско такмичење  - Српски језик и језичка култура

  1. Милица Првановић 5/1 – друго место
  2. Јован Томић 5/2 – друго место
  3. Калина Томић 5/2 – друго место
  4. Ана Николић 7/1 – друго место
  5. Тања Цар 7/2 – треће место

Књижевна олимпијада

  1. Дрина Ивошевић 7/1 – треће место

Окружно такмичење - Српски језик и језичка култура, 9. 4.2022.

         1. Ана Николић 7/1 – друго место

         2. Милица Првановић 5/1 – друго место

         3. Калина Томић 5/2 – треће место

  

Резултати такмичења - Физичко васпитање

АТЛЕТИКА :Општинско такмичење

Скок у даљ : Лара Пејовић – 1.место(8/1)

                        Петра Вуковић-1.место(6/1)

                        Денис Сулејман-3.место(8/1)

                        Васа Митровић-2.место (5/1)

Бацање кугле: Маринела Бијелић-2.место (8/1)

                            Огњен Петровски-3.место (8/1)

Трчање на 100m : Немања Маљковић -2.место (8/3)

                                   Нађа Поповић -2.место (7/1)

 Трчање на 60m:Хана Лимић -4.место(6/3)

                               Вук Станисављевић -3.место (5/1)

Трчање на 300m : Зое Ристић Брстина -2.место (5/2)

                                   Ања Јовић- 2.место –(7/1)

Трчање на 600m: Миа Ећимовић- 3.место (7/3)

Штафета 4X 100m –женска штафета 1.место( Лара Пејовић,Ања Јовић,Маринела Бијелић,Нађа Поповић)

Штафета 4X100m-мушка штафета 3.место ( Немања Маљковић,Денис Сулејман,Огњен Петровски,Алекса Трбачки).

КОШАРКА-општинско такмичење

Женска екипа 7/8 разред -3. место (Сандра Пашић,Лара Пејовић,Маринела Бијелић,Ања Новаковић,Хана Хуберт и Елена Марковић ).

Мушка екипа 7/8 разред је испала из даљег такмичења.

Женска екипа 5/6 разред је освојила 1. место ( Хана Лимић,Петра Вуковић,Ана Лазаревић,Јелена Лазаревић,Зои Росић Брстина,Ива Кутуровић,Хелена Бабурски).

ОДБОЈКА:Општинско такмичење

Женска екипа 7/8 разред је испала из даљег такмичења ( Ања Новаковић,Гала Дамјановић,Лара Пејовић,Ана Севић,Сандра Пашић,Маринела Бијелић,Елена Марковић ).

Мушка екипа 7/8 разред је освојила 2.место ( Немања Маљковић,Матео Коко,Огњен Пиваш,Марко Петровић,Марко Мудрић,Растко Вуковић,Александар Савић,Лука Васић).

Мушка екипа 5/6 разред је испала из даљег такмичења ( Виктор Спалевић,Угљеша Смиљанић,Јован Јовановић,Гаврило Вукосављевић,Душан Дујин,Вња Мараш,Страхиња Михаљчић,Виктор Мустајбашић).

Женска екипа 5/6 разред је освојила 2. место ( Лена Мудрић,Петра Вуковић,Матеа Кнежевић,Дуња Лапић,Лара Маринковић,Хана Лимић,Уна Марјановић,Лара Стаматовић).

ГРАДСКО ТАКМИЧЕЊЕ У ПЛИВАЊУ

Матеа Кнежевић ,(6/3) прсно – 2.место

Лара Стаматовић (6/3) прсно-6.место

Хана Лимић (6/3) делфин -10.место

Катарина Ћоровић (7/3) ,краул-2.место

Александар Савић(7/2),делфин-2.место

Општинско такмичење у фудбалу за 7/8 разред дечаци,2. место(Матео Коко(8/3),Огњен Пиваш(8/3),Немања Маљковић (8/3),Марко Петровић (8/3),Марко Мудрић (8/1),Денис Сулејман(8/1).

СПОРТСКЕ ИГРЕ МЛАДИХ

Такмичење је организовано 5.маја 2022.године на стадиону ФК „Полет“и на отвореним кошаркашким теренима КК“Црвена звезда“.

Девојчице 7/8 разреда су пријавиле две екипе у баскету.

Прва екипа у саставу:Ања Новаковић 8/3,Елена Марковић 7/3, Хана Хуберт 7/3,је освојила друго место.

Друга екипа у саставу: Маша Јовановић 7/2,Ања Јовић 7/1,Дрина Ивошевић 7/1,је освојила треће место.

Дечаци 7/8 разреда су пријавили две екипе у баскету.

Прва екипа у саставу: Алекса Табачки 7/1,Лука Васић 7/2,Растко Вуковић 8/1,је освојила треће место.

Друга екипа у саставу: Адам Чинеду Циндрић 7/2,Лука Лакић 7/2,Алекса Кртинић 7/2,је испала из

даљег такмичења.

Дечаци 7/8 разреда су пријавили две екипе у малом фудбалу.

 Прва екипа је освојила прво место и пласирала се на даље такмичење.Састав екипе:Пиваш Огњен 8/3,Немања Маљковић 8/3, Матео Коко 8/3, Марко Петровић 8/3,Вук Марковић 8/3,Вук Радојчић 7/1,Денис Таировски 7/1.

Друга екипа је испала из даљег такмичења.Састав екипе: Лука Смоловић 7/1,Младен Шиљковић 7/2,Андреј Костјуков 7/2,Александар Савић 7/2,Матеја Рашидовић 7/3.

 

Tакмичење соло певача „ Златна сирена 2022.“ - резултати са општинског

  1. место, Никола Белић, 3/4... градско такмичење
  1. место, Матеја Неђић, 3/4.... градско такмичење
  1. место, Марина Јованоовић, 5/2.... градско такмичење
  1. место, Тара Вујисић, 6/1, ... градско такмичење
  1. место, Дуња Бајовић, 6/1.... градско такмичење
  1. место, Тара Биљић, 8/3, ... градско такмичење
  1. место, Гаврило Бајовић, 8/2.... градско такмичење
  1. место, Адам Циндрић, 7/2.... градско такмичење
  1. место, Тара Вујисић, Дуња Бајовић, 6/1.... градско такмичење
  1. место, Леон Љајић, 5/3, Богдан Белић, 5/2... градско такмичење
  1. место, Марина Јовановић, Иван Здјелар, Богдан Белић,5/2 градско такмичење
  2. место, Нађа Димитријевић, 6/2
  1. место, Богдан Белић, 5/2
  2. место, Дуња Ивановић, 8/3
  3. место, Мила Јовановић, 7/1

 

 ОПШТИНСКО ТАКМИЧЕЊЕ - ИСТОРИЈА

6. разред

Матија Јојић - 3. место

7. разред

Дрина Ивошевић - 3. место

Лазар Поповић - 3. место

8. разред

Михајло Петровић - 3. место

Гаврило Бајовић - 2. место

Марко Џолић - 3. место

 

ОПШТИНСКО ТАКМИЧЕЊЕ - ТЕХНИКА И ТЕХНОЛОГИЈА

Вук Марковић 8/3 - 1. место

Никола Амповски 6/1 - 2. место

 

ОПШТИНСКО ТАКМИЧЕЊЕ - САОБРАЋАЈ

Вук Марковић и Ања Новаковић 8/3 - 1. место (у конкуренцији свих ученика од шестог до осмог разреда)

Анастасија Тешић 5/1 - 2. место (у конкуренцији петака)

 

ОПШТИНСКО ТАКМИЧЕЊЕ - ХЕМИЈА

Маша Јовановић 7/2 - 3. место

Никола Вујасиновић 7/3 - 3. место

ГРАДСКО ТАКМИЧЕЊЕ - ХЕМИЈА

Никола Вујасиновић 7/3 - 3. место

 

ГРАДСКО ТАКМИЧЕЊЕ - ЕНГЛЕСКИ ЈЕЗИК

Лара Пејовић 8/1 - 1. место

 

ОПШТИНСКО ТАКМИЧЕЊЕ - БИОЛОГИЈА

Маша Благојевић - прво место

Момчило Николић - друго место

Катарина Благојевић - треће место

Никола Амповски - треће место

ГРАДСКО ТАКМИЧЕЊЕ - БИОЛОГИЈА

Катарина Благојевић 7/3 - 2. место

Никола Амповски 6/1 - 2. место

Маша Благојевић 5/1 - 2. место

Момчило Николић 5/2 - 3. место

 

ОПШТИНСКО ТАКМИЧЕЊЕ - ГЕОГРАФИЈА

Лазар Поповић 7/2 - 2. место

Катарина Благојевић 7/3 - 3. место

ГРАДСКО ТАКМИЧЕЊЕ - ГЕОГРАФИЈА

Лазар Поповић - 3. место