КОНАЧНИ РЕЗУЛТАТИ СА ОПШТИНСКО ТАКМИЧЕЊЕ ИЗ ФИЗИКЕ ЗА ОПШТИНУ СТАРИ ГРАД

January 4, 2022

ШЕСТИ РАЗРЕД

Име и презимепосебно
одељење
(ДА / НЕ)
Основна школаМестоИме и презиме
наставника
Зад.1Зад.2Зад.3Зад.4Зад.5Ук.Награда
Тодор АничићнеВук КараџићСтари градДраган Јовановић2020202020100I
Албертина ЈанаћковићнеКраљ Петар ПрвиСтари градСтанислав Миловановић202020201999I
Угљеша СмиљанићнеСкадарлијаСтари градДрагана Пиваш202020201696I
Ксенија СавићнеБраћа БарухСтари градМилица Мирковић201020202090I
Михајло ГиганеВук КараџићСтари градДраган Јовановић202020201090I
Лука СтојановићнеКраљ Петар ПрвиСтари градСтанислав Миловановић20202020686I
Јана Милић неДринка ПавловићСтари градИвана Томић20202018684I
Никола АмповскинеСкадарлијаСтари градДрагана Пиваш201015172082I
Леа ДимитријевићнеКраљ Петар ПрвиСтари градСтанислав Миловановић20201620682I
Вукашин ШукаранеМ.П.АласСтари градИвана Јоновић20202020080I
Јаков ТомовићнеМ.П.АласСтари градИвана Јоновић20202018078II
Никола ДракулићнеДринка ПавловићСтари градИвана Томић14202018678II
Филип СабовљевићнеВук КараџићСтари градДраган Јовановић20202017077II
Михајло ЦаревићнеБраћа БарухСтари градМилица Мирковић14202020074II
Матија ВајманнеКраљ Петар ПрвиСтари градСтанислав Миловановић7202020673II
Ђорђије БурсаћнеКраљ Петар ПрвиСтари градСтанислав Миловановић14202018072II
Ана ШошкићнеБраћа БарухСтари градМилица Мирковић19102020372II
Вања ПоповскинеМ.П.АласСтари градИвана Јоновић20201020070II
Матеја ГлигорићнеВук КараџићСтари градДраган Јовановић14102020670II
Петар Сретеновић неДринка ПавловићСтари градИвана Томић2072020067II
Јована НоваковнеБраћа БарухСтари градМилица Мирковић14122017063III
Марта БиљићнеБраћа БарухСтари градМилица Мирковић2072015062III
Милош МитровићнеБраћа БарухСтари градМилица Мирковић2202020062III
Милан ОстојићнеКраљ Петар ПрвиСтари градСтанислав Миловановић7202014061III
Вукашин РадојчићнеМ.П.АласСтари градИвана Јоновић0202020060III
Анастасија ЂиласнеКраљ Петар ПрвиСтари градСтанислав Миловановић672020659III
Сава Рабреновић неДринка ПавловићСтари градИвана Томић5142020059III
Павле МиленковићнеКраљ Петар ПрвиСтари градСтанислав Миловановић2202010658III
Дуња ЛапићнеСкадарлијаСтари градДрагана Пиваш1472017058III
Виктор Грубор неДринка ПавловићСтари градИвана Томић2102020658III
Матија БожићнеКраљ Петар ПрвиСтари градСтанислав Миловановић1419200053III
Ђорђе ГлигорићнеКраљ Петар ПрвиСтари градСтанислав Миловановић1420151050III
Лана СимоновићнеКраљ Петар ПрвиСтари градСтанислав Миловановић207190349III
Димитрије СавићнеКраљ Петар ПрвиСтари градСтанислав Миловановић520200045П
Коста КресовићнеДринка ПавловићСтари градИвана Томић145205044П
Стојанка ЧолаковићнеКраљ Петар ПрвиСтари градСтанислав Миловановић207160043П
Татјана СанковићнеБраћа БарухСтари градМилица Мирковић002020040П
Нађа Бадњар неДринка ПавловићСтари градИвана Томић145200039П
Милош Марчетић неДринка ПавловићСтари градИвана Томић141860038П
Далиа Науновић неДринка ПавловићСтари градИвана Томић180200038П
Маша МарковићнеБраћа БарухСтари градМилица Мирковић145180037П
Богдан МилановићнеБраћа БарухСтари градМилица Мирковић140200034П
Инес УрошевићнеКраљ Петар ПрвиСтари градСтанислав Миловановић71860031П
Маша ТравицанеКраљ Петар ПрвиСтари градСтанислав Миловановић145100029 
Никола СимићнеВук КараџићСтари градДраган Јовановић05420029 
Марко МиленковићнеКраљ Петар ПрвиСтари градСтанислав Миловановић25200027 
Касја БунићнеКраљ Петар ПрвиСтари градСтанислав Миловановић02100315 
Ђорђе МладеновићнеВук КараџићСтари градДраган Јовановић0580013 

СЕДМИ РАЗРЕД

Име и презимепосебно
одељење
(ДА / НЕ)
Основна школаМестоИме и презиме
наставника
Зад.1Зад.2Зад.3Зад.4Зад.5Ук.Награда
Нина ШушићнеВук КараџићСтари градДраган Јовановић2020202020100I
Хана ХубертнеСкадарлијаСтари градДрагана Пиваш182017201893I
Јустин Аћимовић неДринка ПавловићСтари градИвана Томић72020202087I
Ана НиколићнеСкадарлијаСтари градДрагана Пиваш02020202080I
Мина Ени Недељковић неДринка ПавловићСтари градИвана Томић5620201970II
Гвозден Милошевић неДринка ПавловићСтари градИвана Томић0820202068II
Мила УрошевићнеВук КараџићСтари градДраган Јовановић01114202065II
Ања МилутиновићнеСкадарлијаСтари градДрагана Пиваш0122092061II
Лука Милетић неДринка ПавловићСтари градИвана Томић568201857II
Јован Пантић неДринка ПавловићСтари градИвана Томић074201849III
Искра ГњидићнеВук КараџићСтари градДраган Јовановић022020042III
Теодора ТанасковићнеБраћа БарухСтари градМилицаМирковић003201841III
Ана КруљнеВук КараџићСтари градДраган Јовановић206311040III
Војин СуботићнеДринка ПавловићСтари градИвана Томић013020033П
Немања СретеновићнеБраћа БарухСтари градМилицаМирковић000201232П
Катарина БлагојевићнеСкадарлијаСтари градДрагана Пиваш06200430П
Андреј МарјановићнеБраћа БарухСтари градМилицаМирковић08315026П
Ленка Петровић неДринка ПавловићСтари градИвана Томић0066820 
Софија Радовановић неДринка ПавловићСтари градИвана Томић0840012 
Иконија МиловановићнеВук КараџићСтари градДраган Јовановић0426012 
Лука ВушуровићнеМ.П.АласСтари градИвана Јоновић0074011 
Вук СтевановићнеВук КараџићСтари градДраган Јовановић00011011 
Милош ЧудићнеМ.П.АласСтари градИвана Јоновић022408 
Лука ЈоцићнеМ.П.АласСтари градИвана Јоновић000404 
Зоја Царић неДринка ПавловићСтари градИвана Томић000404 
Иван ВуковићнеКраљ Петар ПрвиСтари градСтанислав Миловановић000000 

ОСМИ РАЗРЕД

Име и презимепосебно
одељење
(ДА / НЕ)
Основна школа МестоИме и презиме
наставника
Зад.1Зад.2Зад.3Зад.4Зад.5Ук.Награда
Павле ТомашевићнеКраљ Петар ПрвиСтари градСтаниславМиловановић201220202092I
Лука РистићнеДринка ПавловићСтари градИвана Томић202020201292I
Урош НиколетићнеВук КараџићСтари градДраган Јовановић202020201090I
Ружица МитровићнеБраћа БарухСтари градМилица Мирковић20202020686I
Анастасија ВујановићнеСкадарлијаСтари градДрагана Пиваш20202020484I
Павле МаркушнеДринка ПавловићСтари градИвана Томић20202020282I
Јелена ВајнманнеКраљПетарПрвиСтари градСтаниславМиловановић20122020476II
Марко КукићнеКраљПетарПрвиСтари градСтаниславМиловановић1920820471II
Михајло МилошевићнеКраљПетарПрвиСтари градСтаниславМиловановић2020203467II
Растко ВуковићнеСкадарлијаСтари градДрагана Пиваш200020444III
Гаврило БајовићнеСкадарлијаСтари градДрагана Пиваш151600435III
Ана ВасићнеБраћа БарухСтари градМилица Мирковић30120226III
Павле Шановић ЧехрановнеМ.П.АласСтари градИвана Јоновић00019221 
Ђорђе ЦветковнеБраћа БарухСтари градМилица Мирковић00020020 
Вера РадуловићнеМ.П.АласСтари градИвана Јоновић6030413 
Тијана ХилнеВук КараџићСтари градДраган Јовановић7040011 
Софија АрсеновићнеВук КараџићСтари градДраган Јовановић6050011 
Михајло КукићнеБраћа БарухСтари градМилица Мирковић000000 
Јован СавићнеМ.П.АласСтари градИвана Јоновић000000 
Алекса ЖивковићнеДринка ПавловићСтари градИвана Томић000000 

повезане вести

Осигурање ученика

INFORMATOR "UČENIČKA NEZGODA"Deca - uskras našeg sveta, mali ljudi koje nije uvek lako razumeti. Najveća sreća kada su zdrava, pomalo nestašna, znatiželjno „dosadna“