ПОНОСНИ СМО НА ТЕОНУ

April 19, 2022

У финалу Лиге Београда 21/22. у стрељаштву, Теона Јовановић, стрелац “Црвене Звезде” и ученик наше школе, остварила је прошлог викенда запажен резултат, завршивши овосезонско издање Лиге као вицешампион у категорији “пионирке-пиштољ”. Теона је освојила сребрну медаљу у генералном пласману, на основу просека бодова из укупно шест кола поменутог такмичења које је трајало неколико месеци.

Недељу дана раније, 10. априла, на престижном престоничком такмичењу, Првенству Београда, одбранила је треће место освојено прошле године, окитивши се бронзаним одличјем и у текућој, 2022. години, на понос њеног клуба “Црвена Звезда” и њене Основне школе “Скадарлија”, одељења IV/2.

повезане вести

Осигурање ученика

INFORMATOR "UČENIČKA NEZGODA"Deca - uskras našeg sveta, mali ljudi koje nije uvek lako razumeti. Najveća sreća kada su zdrava, pomalo nestašna, znatiželjno „dosadna“