РЕЗУЛТАТИ СА ТАКМИЧЕЊА

March 17, 2019
ПРЕДМЕТИМЕ ДЕТЕТАОПШТИНСКОГРАДСКОРЕПУБЛИЧКО
ФРАНЦУСКИ ЈЕЗИКСимонида Јекић 8-2
Симона Ђоковић 8-1
3.место
3.место
3.место 
ФИЗИКАБранковић Владимир 6-1Марија Михајловић 6-2
Лојовић Андреј 7-1
Лазар Маринковић 8-1
1.место (100 бодова)
2.место
2.место
2.место
1.место1.место3.место1.место2.место
ЕНГЛЕСКИ ЈЕЗИКСимонида Јекић 8-22.место//
ИСТОРИЈАНикола Ђорђевић
Марко Џолић 5-2
Вито Дамјановић 8-1 (мах бодова)
Ања Рогановић 8-1
1.место
3.место
1.место
1.место
2.место2.место
ГЕОГРАФИЈААндреј Лојовић 7-1
Никола Ђорђевић 7-2
1.место
2.место
1.место
3.место
 
МАТЕМАТИКАСмиљанић Угљеша 3-3
Јелена Лазаревић 3-1
Ана Лазаревић 3-1
Софија Короткаја 3-1
Никола Амповски 3-1
Ребека Ражнатовић 3-2
Смоловић Лука 4-1
Хана Хуберт 4-3
Реља Пејовић 4-3
Лара Пејовић 5-1
Владимир Бранковић 6-1
Марија Михајловић 6-2
Александар Бранковић 6-1
Лазар Маринковић 8-1
1.место
3.место
Похвала
Похвала
Похвала
Похвала
1.мести
3.место
Похвала 
1.место
1.место
1.место
2.место
3.место
     2.место
1.место
2.место
     3.место
Похвала 
СРПСКИ ЈЕЗИКНикола Ђорђевић 7-2
Ања Рогановић 8-1
Милица Тадић 8-1
Лара Пејовић 5-1
Гаврило Бајовић 5-2
Вук Марковић 5-3
Андреј Лојовић 7-1
Олга Јечменица 8-1
Емилија Ракић 6-1
Марија Михајловић 6-2
Никола Ђорђевић, литер.конкурс
Арсеније Арсић 8-3, рецитатори
2.место
3.место
3.место
2.место
1.место
2.место
2.место
3.место
1.место
2.место
3.место
3.место
2.место2.место1.место
2.место3.место
Похвала 
БИОЛОГИЈАСимонида Јекић 8-22.место2.место 
МУЗИЧКА КУЛТУРАБогдан Белић 2-2
Јана Петровић 5-1
Страхиња Белић 5-3
Анастасија Вујановић 5-2
Гаврило Бајовић 5-2
Павле Перишић 5-2
Соња Младеновић 7-1
Вида Марјановић 8-1
Марко Госта 7-2
Марко Спасић 8-2
Маја Јовановић 8-2
Дора Вранковић 7-1
Дора Вранковић и Соња Младеновић 7-1
Маја Јовановић и Марко Спасић 8-2
1.место
2.место
1.место
2.место
2.место
2.место
1.место
1.место
1.место
1.место
1.место
1.место
1.место
1.место
3.место   1.место 
1.место
1.место
1.место 
/
ФИЗИЧКО ВАСПИТАЊЕКошарка-НемањаБелић 8/1, Лазар Маринковић 8/1, Андреј Јанковић 8/3, Андрија Јеремић 8/2, Андрија Кујунџић 7/1, Огњен Медурин 7/1, Лав Возлић7/2, Урош Малешић 7/, УгљешаМартиновски 7/13.место  
Рукомет –Огњен Пиваш 5/3, Павле Анђелковић 6/1, Андрија Мараш 6/1, Вукашин Обрадовић 6/1, Марко Петровић 5/3, Тадија Илић 5/2, Гаврило Грујић 6/2 и Матеја Каранац 6/2.2.место  
Рукомет –Милош Милошевић 8/1, Немања Белић 8/1, Лазар Бојић 8/1, Лазар Маринковић 8/1, Арсеније Арсић 8/3, Андрија Јанковић 8/1, Лав Возлић 7/2, Угљеша Мартиновски 7/1, АндријаКујунџић 7/1.1.место  
Пливање
МиаРосићМанола, 6/2,пливала је 50м краул
 1.место 
Џудо- Аљоша Мрдаковић 3.место3.место
Mали фудбал
Бојић Лазар,Арсеније Арсић, Бајић Алекса, Новески Јован, Милош Милошевић, Лазар Маринковић, Возлић Лав, Лалошевић Лазар.
2.место  
Одбојка
Јелена Стевановић, 8/2;Милица Тадић, 8/1;Ања Рогановић, 8/1;Дарија Бојић,7/2; Миња Дракуловић,7/2; Милица Радовановић 7/2.
1.место  
Староградске олимпијске игре   
Одбојка -ТадићМилица, СтевановићЈелена, РогановићАња, БојићДарија, Радовановић Милица, Дракуловић Миња, Бојић Лазар,
Спасић Марко, Леон Дрндарски Костов
1.место  
Мали фудбал – Арсеније Арсић, Бајић Алекса, Новески Јован, Милош Милошевић, Маринковић Лазар, Возлић Лав, Лалошевић Лазар3.место  
Кошарка – Бели Немања, Бојић Лазар, Александар Нам, Леон Дрндарски Костов, Кујунџић Андрија)1.место  
ШАХЕкипно:
Maрко Париповић 6/2
Гаврило Грујић 6/2
Никола Јовановић 6/1
Хана Хуберт 4/2
Дуња Бајовић 3/2
Угљеша Смиљанић 3/1
Ивошевић Дрина 4.разред
Вујановић Анастасија 5.разред 
1.место//

повезане вести

„Ђачка реч”

„Ђачка реч”

Позивамо вас да прелистате ново издање школског часописа „Ђачка реч”, које је смо припремили поводом Дана школе. На припреми овог броја радили су чланови новинарске секције, ученици: Лола Ерак VII1, Уна Ђорђевић VII2, Христина Милутиновић V3, Дуња Тешић VII1, Софија...

ДАН ШКОЛЕ

ДАН ШКОЛЕ

Овај дан је посебан дан у години за све нас, јер нас подсећа на заједничке тренутке, напоре и успехе које смо постигли као једна велика школска породица. Школа је много више од зграде у којој учимо. То је место где се рађају пријатељства, где се стичу прва знања и где...