РЕЗУЛТАТИ СА ТАКМИЧЕЊА

March 17, 2019
ПРЕДМЕТИМЕ ДЕТЕТАОПШТИНСКОГРАДСКОРЕПУБЛИЧКО
ФРАНЦУСКИ ЈЕЗИКСимонида Јекић 8-2
Симона Ђоковић 8-1
3.место
3.место
3.место 
ФИЗИКАБранковић Владимир 6-1Марија Михајловић 6-2
Лојовић Андреј 7-1
Лазар Маринковић 8-1
1.место (100 бодова)
2.место
2.место
2.место
1.место1.место3.место1.место2.место
ЕНГЛЕСКИ ЈЕЗИКСимонида Јекић 8-22.место//
ИСТОРИЈАНикола Ђорђевић
Марко Џолић 5-2
Вито Дамјановић 8-1 (мах бодова)
Ања Рогановић 8-1
1.место
3.место
1.место
1.место
2.место2.место
ГЕОГРАФИЈААндреј Лојовић 7-1
Никола Ђорђевић 7-2
1.место
2.место
1.место
3.место
 
МАТЕМАТИКАСмиљанић Угљеша 3-3
Јелена Лазаревић 3-1
Ана Лазаревић 3-1
Софија Короткаја 3-1
Никола Амповски 3-1
Ребека Ражнатовић 3-2
Смоловић Лука 4-1
Хана Хуберт 4-3
Реља Пејовић 4-3
Лара Пејовић 5-1
Владимир Бранковић 6-1
Марија Михајловић 6-2
Александар Бранковић 6-1
Лазар Маринковић 8-1
1.место
3.место
Похвала
Похвала
Похвала
Похвала
1.мести
3.место
Похвала 
1.место
1.место
1.место
2.место
3.место
     2.место
1.место
2.место
     3.место
Похвала 
СРПСКИ ЈЕЗИКНикола Ђорђевић 7-2
Ања Рогановић 8-1
Милица Тадић 8-1
Лара Пејовић 5-1
Гаврило Бајовић 5-2
Вук Марковић 5-3
Андреј Лојовић 7-1
Олга Јечменица 8-1
Емилија Ракић 6-1
Марија Михајловић 6-2
Никола Ђорђевић, литер.конкурс
Арсеније Арсић 8-3, рецитатори
2.место
3.место
3.место
2.место
1.место
2.место
2.место
3.место
1.место
2.место
3.место
3.место
2.место2.место1.место
2.место3.место
Похвала 
БИОЛОГИЈАСимонида Јекић 8-22.место2.место 
МУЗИЧКА КУЛТУРАБогдан Белић 2-2
Јана Петровић 5-1
Страхиња Белић 5-3
Анастасија Вујановић 5-2
Гаврило Бајовић 5-2
Павле Перишић 5-2
Соња Младеновић 7-1
Вида Марјановић 8-1
Марко Госта 7-2
Марко Спасић 8-2
Маја Јовановић 8-2
Дора Вранковић 7-1
Дора Вранковић и Соња Младеновић 7-1
Маја Јовановић и Марко Спасић 8-2
1.место
2.место
1.место
2.место
2.место
2.место
1.место
1.место
1.место
1.место
1.место
1.место
1.место
1.место
3.место   1.место 
1.место
1.место
1.место 
/
ФИЗИЧКО ВАСПИТАЊЕКошарка-НемањаБелић 8/1, Лазар Маринковић 8/1, Андреј Јанковић 8/3, Андрија Јеремић 8/2, Андрија Кујунџић 7/1, Огњен Медурин 7/1, Лав Возлић7/2, Урош Малешић 7/, УгљешаМартиновски 7/13.место  
Рукомет –Огњен Пиваш 5/3, Павле Анђелковић 6/1, Андрија Мараш 6/1, Вукашин Обрадовић 6/1, Марко Петровић 5/3, Тадија Илић 5/2, Гаврило Грујић 6/2 и Матеја Каранац 6/2.2.место  
Рукомет –Милош Милошевић 8/1, Немања Белић 8/1, Лазар Бојић 8/1, Лазар Маринковић 8/1, Арсеније Арсић 8/3, Андрија Јанковић 8/1, Лав Возлић 7/2, Угљеша Мартиновски 7/1, АндријаКујунџић 7/1.1.место  
Пливање
МиаРосићМанола, 6/2,пливала је 50м краул
 1.место 
Џудо- Аљоша Мрдаковић 3.место3.место
Mали фудбал
Бојић Лазар,Арсеније Арсић, Бајић Алекса, Новески Јован, Милош Милошевић, Лазар Маринковић, Возлић Лав, Лалошевић Лазар.
2.место  
Одбојка
Јелена Стевановић, 8/2;Милица Тадић, 8/1;Ања Рогановић, 8/1;Дарија Бојић,7/2; Миња Дракуловић,7/2; Милица Радовановић 7/2.
1.место  
Староградске олимпијске игре   
Одбојка -ТадићМилица, СтевановићЈелена, РогановићАња, БојићДарија, Радовановић Милица, Дракуловић Миња, Бојић Лазар,
Спасић Марко, Леон Дрндарски Костов
1.место  
Мали фудбал – Арсеније Арсић, Бајић Алекса, Новески Јован, Милош Милошевић, Маринковић Лазар, Возлић Лав, Лалошевић Лазар3.место  
Кошарка – Бели Немања, Бојић Лазар, Александар Нам, Леон Дрндарски Костов, Кујунџић Андрија)1.место  
ШАХЕкипно:
Maрко Париповић 6/2
Гаврило Грујић 6/2
Никола Јовановић 6/1
Хана Хуберт 4/2
Дуња Бајовић 3/2
Угљеша Смиљанић 3/1
Ивошевић Дрина 4.разред
Вујановић Анастасија 5.разред 
1.место//

повезане вести

Осигурање ученика

INFORMATOR "UČENIČKA NEZGODA"Deca - uskras našeg sveta, mali ljudi koje nije uvek lako razumeti. Najveća sreća kada su zdrava, pomalo nestašna, znatiželjno „dosadna“