СТАРОГРАДСКЕ ОЛИМПИЈСКЕ ИГРЕ

October 17, 2018

У организацији општине Стари град одржале су се спортска надметања на теренима Калемегдана, 28.09.и 29.9.2018.

Учествовале су све школе ове општине. Основна школа “СКАДАРЛИЈА “је пријавила три тима.

• Мешовита екипа одбојкаша је освојила прво место ( састав екипе: Тадић Милица, Стевановић Јелена, Рогановић Ања, Бојић Дарија, Радовановић Милица, Дракуловић Миња, Бојић Лазар, Спасић Марко, Леон Дрндарски Костов).
  • Екипа малог фудбала је освојила треће место ( састав екипе: Арсеније Арсић, Бајић Алекса, Новески Јован, Милош Милошевић, Маринковић лазар, Возлић Лав, Лалошевић Лазар).
  • Екипа за баскет је освојила прво место ( састав екипе: Белић Немања, Бојић Лазар, Александар Нам, Леон Дрндарски Костов, Кујунџић Андрија).

Екипе су водили наставници физичког васпитања Маринко Раичевић и Светлана Радовић.

повезане вести

Осигурање ученика

INFORMATOR "UČENIČKA NEZGODA"Deca - uskras našeg sveta, mali ljudi koje nije uvek lako razumeti. Najveća sreća kada su zdrava, pomalo nestašna, znatiželjno „dosadna“